Ewa Pacuła łamie tabu

Ewa Pacuła łamie tabu

Jest piękna, wysportowana i nie wstydzi się opowiadać o seksie! Ewa Pacuła to była modelka, instruktora fitness i dziennikarka. Prywatnie matka 15-letniej Nicoli, której ojciec, Przemysław Saleta oddał nerkę. Dziś piękna modelka prowadzi w Polsat Cafe program o seksie. Łamie tabu i poznaje intymne upodobania Polaków. Spodziewa się również kolejnego dziecka.

Ewa Pacuła ma 39 lat. Przez 15 lat pracowała jako modelka w kraju i za granicą. Była żoną Przemysława Salety, z którym ma 15-letnią córkę Nicolę. Dwa lata temu wszystkie media śledziły dramatyczną walkę lekarzy o życie Salety po tym, jak zdecydował się oddać chorej Nicoli swoją nerkę.

- W grudniu minęły dwa lata od przeszczepu. Na szczęście wszystko funkcjonuje. Po samym przeszczepie łączyła ich nieprawdopodobna więź, byli jak jedno, Nicola nie mogła się od Przemka oderwać. Nerka potrzebowała łączności z drugim ciałem. Dziś córka żyje jak normalna nastolatka, może wszystko robić, wszystko jeść - opowiada Ewa Pacuła.

Piękna modelka w ubiegłym roku została uznana za jedną z najseksowniejszych kobiet świata. Ale Ewa Pacuła jest także dyplomowaną dziennikarką. Od kilku miesięcy prowadzi w Polsat Cafe program o seksie.

- Program skierowany jest głównie do kobiet, nie występuje w nim w żadnych futrzakach ani lateksach. Staramy się otworzyć Polaków na tematy seksu, nie wstydźmy się, wszyscy to robią. Sama też się uczę. Za każdym razem, jak przychodzę po nagraniu do domu, to mój partner pyta się, co nowego się dowiedziałam - śmieje się modelka.Ewa Pacuła tuż przed swoimi 40. urodzinami urodzi kolejną córkę. Nie zdradza jednak szczegółów swojego życia prywatnego. Twierdzi, że czasem lubi wyjść na imprezę, ale woli jednak trzymać się z daleka od świata showbizesu. *

* skrót materiału

Reporter: Karolina Miklewska

kmiklewska@polsat.com.pl(Telewizja Polsat)