Krzysztof Ibisz i paparazzi

Krzysztof Ibisz i paparazzi

Krzysztof Ibisz to jeden z najpopularniejszych prezenterów telewizyjnych w Polsce. Przez ostatnie trzy lata prowadził polsatowskie show "Jak Oni Śpiewają". Choć ma 44 lata, energii może mu pozazdrościć niejeden dwudziestolatek. Jak udaje mu się utrzymać tak świetną formę i jak radzi sobie z zainteresowaniem wścibskich paparazzi?

Krzysztof Ibisz w rankingach na najpopularniejszego prezentera telewizyjnego wygrywa od siedemnastu lat. Jako dziecko wcale nie marzył o karierze telewizyjnej, choć już wtedy lubił występy publiczne. Chciał zostać śmieciarzem.

- Absolutnie tak. Jeden z tych panów śmieciarzy zawsze między podwórkami jeździł trzymając się ręką za poręcz. Wydawało mi się to szalenie męskie. Jak jechała śmieciarka, to z balkonu obserwowałem. Raz włożyłem głowę w sztachetki balkonu i nie mogli mnie wyciągnąć - mówi Krzysztof Ibisz, prezenter.

Krzysztof Ibisz przez trzy lata, razem z Katarzyną Cichopek, prowadził show "Jak Oni Śpiewają" w Telewizji Polsat.

-Czuje takie wzbieranie mocy tego dnia, kiedy jest program na żywo. Im bliżej godziny 20., tym bardziej jestem naładowany, jak bokser przed walką. Myślę, że gdyby mi ten program odwołali, to bym musiał wrócić do domu i cały odegrać w domu, żeby zeszły te emocje - mówi Krzysztof Ibisz.

Prezenter twierdzi, że jest przyzwyczajony do niemal codziennie pojawiających się nowych plotek na swój temat. Wprawdzie napisano już o nim wszystko, ale pisma tabloidowe i portale plotkarskie nie ustają w wymyślaniu nowych tematów, a paprazzi towarzyszą mu niemal na każdym kroku.

- Ja już przeżyłem prawie wszystkie plotki na swój temat, w związku z tym jestem wyluzowany. Jeśli jakaś gazeta przekracza granice, przekazuje sprawę do kancelarii prawnej. Jestem jednak do tego przyzwyczajony i mam dużo luzu. Paprazzi stale dyżurują u mnie pod biurem. Kiedyś wsiadłem do granatowego golfa i przywitałem się. Chciałem poznać człowieka, który siedzi od paru dni pod moim biurem w samochodzie - opowiada Krzysztof Ibisz.

Dla fanów prezentera mamy same dobre wiadomości i to z pierwszej ręki - Krzysztof Ibisz nadal będzie gościł w waszych domach, prowadząc programy na antenie Telewizji Polsat oraz - uwaga - pisze książkę. Poradnik dla czterdziestolatków.

- Będzie to poradnik dla mężczyzn i kobiet, o tym jak zyskać moc po 40-tce. Na podstawie moich doświadczeń. Będą zdjęcia przed i po treningu. Jest spora różnica i stąd zmagam się z plotkami, że inaczej wyglądam - opowiada prezenter.*

* skrót materiału

Reporter: Karolina Miklewska

kmiklewska@polsat.com.pl(Telewizja Polsat)