Lincz za miłość do Cezarego Pazury

Lincz za miłość do Cezarego Pazury

Edyta Pazura ma 22 lata. Jest ulubioną bohaterką tabloidów. Pisano, że związała się z aktorem Cezarym Pazurą dla kariery. Brukowce śledziły każdy jej krok i krytykowały niemal każdy gest. Ona dzielnie zniosła medialny lincz. Dziś jest żoną Cezarego i matką 8-miesięcznej Amelii. Pracuje jako prezenterka Polsat Cafe w programie "Looksus"

- Ja po prostu na to nie zasłużyłam. Dostałam po głowie za to, że żyję i chcę być szczęśliwa. Nie wyszłam za mąż dla kariery i pieniędzy - mówi Edyta Pazura.

Do Warszawy przyjechała trzy lata temu, kiedy poznała swojego męża, starszego od niej o 20 lat aktora Cezarego Pazurę. Rok później, wspólnie z Lidią Popiel, zaczęła prowadzić w Polsat Cafe program "Looksus". 

- Byłam obciążona tym linczem medialnym, musiałam udowodnić, że na tę pracę zasługuję.

Samotny kawaler pragnie samochodu, panna drogich diamentów, a mężatka zdrowego dziecka. To jest dla niej luksusem. Ja to wszystko mam - mówi prezenterka.

Edyta Pazura niechętnie wspomina okres, kiedy zaczęła pracę w telewizji. Niemal codziennie była bohaterką tabloidów. Twierdzi, że bardzo to przeżywała.

- Ja po prostu się zakochałam. Nie wiedziałam, że coś takiego jest. Żyłam w innym świecie, miałam 19 lat. Protestowałam, byliśmy w sądzie i wygrywaliśmy sprawy. Najgorzej było, gdy zaszłam w ciążę. To, co pisali, było traumą - opowiada Edyta Pazura.

Edyta i Cezary Pazurowie mają 8-miesięczną córkę, Amelię. Wspólnie pracują teraz przy przygotowaniach do filmu. Cezary jest jego producentem i reżyserem, a Edyta zajmuje się promocją. Zdjęcia mają ruszyć w kwietniu. ** skrót materiału

Reporter: Karolina Miklewska

kmiklewska@polsat.com.pl (Telewizja Polsat)