Marzenia Kasi Cichopek

Marzenia Kasi Cichopek

Katarzyna Cichopek ma 27 lat, pochodzi z Warszawy. Jest aktorką-amatorką. Po urodzeniu dziecka wróciła w roli współprowadzącej show Jak Oni Śpiewają w Telewizji Polsat. Jak udało jej się połączyć karierę z wychowywaniem syna? O czym marzy i co planuje?

- Najpierw dostałam propozycję śpiewania, więc, dla Państwa w wielkim prezencie, tego po prostu nie zrobiłam. Później zadzwonili z propozycją prowadzenia. Pomyślałam: dobra, gadać to ja lubię i umiem, wchodzę w to - opowiada Katarzyna Cichopek.

Aktorka od marca 2007 roku prowadzi u boku Krzysztofa Ibisza show Jak Oni Śpiewają.

- Zawsze marzyłam o tym, żeby występować. Wygrałam kiedyś casting na rolę. Pierwszy dzień zdjęciowy, charakteryzacja i usłyszałam od pani reżyser, że jestem za gruba. Wyrzuciła mnie. Myślałam, że to nie dla mnie. Wiele lat minęło zanim dostałam kolejny cynk na casting do serialu "M jak miłość". Tak się zaczęło - opowiada Katarzyna Cichopek.

Widzowie nie mieli okazji obejrzeć Kasi w roli prowadzącej w piątej edycji programu "Jak oni śpiewają". Zastąpiła ją wówczas Joanna Liszowska. Aktorka twierdzi, że tę decyzję podjęto za nią.

- Zaszłam w ciążę i byłam święcie przekonana, że dam sobie radę. Z perspektywy czasu, kiedy patrzę na swoje dziecko śliczne i zdrowe, dziękuje im za to, że byli ode mnie mądrzejsi i podjęli tę decyzję - mówi prowadząca show.

Po urodzeniu dziecka Kasia wróciła na plan polsatowskiego show, aby poprowadzić szóstą, ostatnią już edycję programu. Jak radziła sobie w podwójnej roli: mamy i gospodarza Jak Oni Śpiewają?

- Bardzo denerwowałam się tym powrotem. Produkcja bardzo mi poszła na rękę, bo dziecko jeździło ze mną na plan, podczas prób było ze mną. Kiedy zaczynała się bieganina w studiu, mąż zabierał synka do domu. Już teraz wszystkie marzenia kręcą się wokół dziecka. Mam nadzieję, że nie będę toksyczną matką i nie będę przez jego młode życie spełniać swoich niespełnionych planów i ambicji, aczkolwiek ja się czuje spełniona, moje marzenie się spełniło - cieszy się Katarzyna Cichopek. ** skrót materiału

Reporter: Karolina Miklewska

kmiklewska@polsat.com.pl(Telewizja Polsat)