Seks z psem na oczach dzieci

Seks z psem na oczach dzieci

Koszmar chłopców z Zatoru niedaleko Oświęcimia. Dwa miesiące temu 13-letni Kamil i 15-letni Staszek w opuszczonym domu zobaczyli, jak Wiesław K., ubrany w stringi i pończochy uprawia seks z psem! Chwilę później zboczeniec próbował zgwałcić chłopców. Kamilowi i Staszkowi udało się uciec. Bezdomny mężczyzna został tymczasowo aresztowany. Grozi mu do 12 lat więzienia.

- On był znany nam od dawna. Popełniał przestępstwa. Był karany za kradzież i kłusownictwo. W zakładach karnych przebywał kilka lat - informuje Bogusław Bartula z policji w Zatorze.

Bezdomny mężczyzna - Wiesław K zachęcał chłopców, żeby weszli do jego domu. To właśnie wtedy zobaczyli, jak mężczyzna przebiera się w damską bieliznę. Chłopcy byli przerażeni.  

- Powiedział, że jedne stringi ma dla siebie, a drugie dla kolegi. Gdy ściągnął spodnie, zobaczyliśmy, że ma pończochy i czerwone stringi - opowiada jeden z chłopców.

W pewnym momencie "zabawa" w przebieranie zaczęła się zmieniać w przerażającą orgię. Zboczeniec zmusił chłopców, żeby oglądali, jak gwałci psa!

- Jak to zobaczyłem, to nie mogłem się ruszyć - wspomina jeden z chłopców.

- On zaczął do nas podchodzić, wejście było zatarasowane. Chwycił mnie za biodro, a Kamila za końce palców. Powiedział, że teraz zrobi to z nami - dodaje drugi z chłopców.

Chłopcom udało się jednak uciec z rąk gwałciciela. Uderzyli go w głowę dwiema pustymi butelkami po piwie. Chcieli go ogłuszyć i jak najszybciej zawiadomić rodziców o koszmarze. Uciekając, myśleli, że mężczyzna nie żyje.

Rodzice chłopców jeszcze tego samego dnia poinformowali o zdarzeniu policję i prokuraturę. Policjanci natychmiast zatrzymali Wiesława K.

- Mężczyzna zaprzeczał całkowicie wersji podanej przez chłopców, ale to jak był ubrany, uwiarygodniły zeznania chłopaków - mówi Bogusław Bartula z policji w Zatorze.

Wiesław K. został tymczasowo aresztowany. Grozi mu kara 12 lat więzienia. Mężczyznę przebadali także biegli lekarze psychiatrzy.

- Wiesław K. ma dwa zarzuty: prezentowania małoletnim chłopcom, poniżej lat 15 treści seksualnych w celu zaspokojenia seksualnego i znęcania się nad psem - informuje Mariusz Słomka z Prokuratury Rejonowej w Oświęcimiu.

Rodzice chłopców chcą, aby sprawa się szybko wyjaśniła. Wiedzą, że opieka psychologa będzie chłopcom niezbędna.

- To są ludzie w okresie dojrzewania. Ich cała przyszłość seksualna dopiero się kształtuje, to są ich pierwsze doświadczenia. Pozostaje im współczuć, że są one tak drastyczne i niecodzienne - podsumowuje Stanisław Dulko, seksuolog. *

* skrót materiału

Reporter: Marta Myszkowska