Jak ona śpiewa!

Jak ona śpiewa!

Już jako szesnastolatka zadebiutowała w filmie Macieja Ślesickiego "Sara". Grała u boku tak znakomitych aktorów jak: Bogusław Linda, Cezary Pazura czy Marek Perepeczko. Dziś 27 - letnia Agnieszka Włodarczyk jest już popularną aktorką. Niedawno zwyciężyła w programie Telewizji Polsat "Jak Oni Śpiewają".

- Debiutując w "Sarze" właściwie była dzieckiem. Miała dosyć trudne sceny przed sobą. Później pracowałem z nią przy "13 posterunku" - mówi reżyser Maciej Ślesicki.

Sama Agnieszka swój udział w "Sarze" wspomina jako stresujący - niechętnie o tym rozmawiam - mówi.  

- Ona była bardzo młodą i miłą dziewczyną - tak Agnieszkę wspomina jej filmowy partner Bogusław Linda.

- Świetnie sobie radzi w tym światku. Dosyć szybko wokół niej zaczęło się wiele dziać - dodaje Piotr Zelt, który grał z Agnieszką w "13 Posterunku".

Trzy miesiące temu Agnieszka Włodarczyk wystartowała w programie "Jak Oni Śpiewają". Tam udowodniła, że jest nie tylko dobrą aktorką, ale potrafi także dobrze śpiewać.

- Tak naprawdę to ja od dziecka chciałam śpiewać. Wygrywałam konkursy piosenki angielskiej. Aktorką zostałam przez przypadek - mówi Agnieszka Włodarczyk.

Od początku była faworytką polsatowskiego show. Publiczność ją pokochała.

- Wygrała, cieszę się z tego bardzo. Zawsze lubiłem słuchać jak ona śpiewa. Myślę że ma wrodzony, niezwykły talent. - komentuje zdobycie przez Agnieszkę Diamentowego Mikrofonu Piotr Zelt.

Sama Agnieszka tak komentuje swoje zwycięstwo: - Jeszcze nie dotarło do mnie to co się stało. Nie miałam jeszcze czasu się tym nacieszyć, ale tak naprawdę marzyłam o tym. Bardzo serdecznie chciałabym podziękować widzom "Jak Oni Śpiewają". To dzięki państwu uśmiecham się teraz częściej. ** skrót materiału.

Reporter: Maja Włodek