Joanna Liszowska walczy

Joanna Liszowska walczy

- Po to jest zmysł smaku, żeby z niego korzystać. To dobijające, że człowiek nie jest oceniany przez swoją grę, tylko przez to czy przytył, czy wyszczuplał - mówi Joanna Liszowska. 29-letnia aktorka przyznaje, że ma dość czytania o sobie w prasie. Zarówno, o tym, że znów przytyła, potajemnie wychodzi za mąż, jak i że podczas występu "wyszła jej pierś".

- Ja tak do końca nie wiem, co to znaczy być sławnym. Ostatnią rzeczą, jaką robię to nazywam siebie gwiazdą. Moi znajomi, jak chcą mi zrobić jakiś żarcik to zwracają się do mnie per gwiada, ale wiedzą że trochę inaczej się nazywam - opowiada Joanna Liszowska, aktorka.

Joanna Liszowska ma 29 lat. W Krakowie ukończyła szkołę teatralną. Jest laureatką wielu prestiżowych konkursów piosenki aktorskiej. Niedawno stanęła do walki o brylantowy mikrofon w programie Telewizji Polsat "Jak oni śpiewają".  

Aktorka gra w przedstawieniach teatralnych, musicalach i serialach telewizyjnych. Prywatnie związana jest z biznesmenem Tadeuszem Głażewskim. Plotki o ich ślubie pojawiają się w prasie od dwóch lat.

- W pewnym momencie media przekroczyły pewną granicę. Wiem, że taki zawód sobie wybrałam, ale jeśli dotyka to naszych rodzin, to już jest przesada - uważa Joanna Liszowska.

Joanna Liszowska jak sama mówi ma dość czytania o sobie w prasie. Zarówno o tym, że potajemnie wychodzi za mąż, że znów przytyła, albo że podczas występu "wyszła jej pierś".

- Z tą piersią to machnęłam ręką. Trudno coś mi wyszło, nie jestem pierwszą, której coś wyszło, przynajmniej niechcący. Cieszę się, że są ludzie, którzy nie zwrócili na to uwagi - mówi Joanna Liszowska.

Jak na razie oceny jury są dobre. Jednak o tym czy Joanna Liszowska wygra zadecydują widzowie.

- Kiedyś nie myślałam o tym żeby wydać płytę. Natomiast do tego trzeba dojrzeć i wiedzieć, że się chce. Wydaje mi się, że dojrzałam - twierdzi aktorka. *

Reporter: Karolina Miklewska

* skrót materiału
Telewizja Polsat)

(Telewizja Polsat)