Po naszej interwencji już nie pracuje...

Po naszej interwencji już nie pracuje...

Ma pani pecha. Żaden problem zmienić sobie szkołę. Tak zwracała się do większości nauczycieli radomskiej podstawówki dyrektorka tej placówki. Po naszej interwencji - dyrektorka zrezygnowała ze swojej funkcji.

Pani Bożena jest sekretarką w szkole. Od kilku tygodni przebywa na zwolnieniu lekarskim - twierdzi, że jej stan zdrowia to wina mobbingu, jaki od 3 lat stosuje wobec niej i innych pracowników szkoły dyrektorka.

Tydzień temu rozmawialiśmy z Alicją L. Dyrektorka twierdziła, że nie zgadza się z zarzutami pracowników. Udowodniliśmy jednak, że pani L. w rozmowie z podwładnymi podnosi głos.  

Trzydziestu czterech pracowników złożyło pismo do Urzędu Miasta w Radomiu, w którym opisali swoje zarzuty wobec dyrektor L.

Jednak władze miasta nie zdążyły przeprowadzić żadnej kontroli. Dlaczego? Po materiale, który pokazaliśmy w ubiegłym tygodniu, dyrektor szkoły Alicja L. postanowiła złożyć wypowiedzenie.

Nauczyciele i pracownicy szkoły nie kryją zadowolenia z rezygnacji dyrektorki z tej funkcji. Ale trudno im uwierzyć, że Alicja L. już więcej nie będzie ich terroryzować.

Reporter: Karolina Milewska (Telewizja Polsat)