Aktor skatował matkę

Aktor skatował matkę

36-letni aktor, Tomasz P. upił się i pobił swoją matkę Teresę P. Znany m.in. z filmu "Młode wilki" aktor nie przyznaje się do winy. Kiedy policja weszła do domu Teresy P., pobita leżała nieprzytomna, a jej syn był kompletnie pijany. Kobieta zmarła w szpitalu.

Tragedia wydarzyła się tydzień temu w Węgorzewie. 36-letni aktor Tomasz P. pił alkohol ze swoją matką. Zaczęli się kłócić. W końcu syn podniósł rękę na matkę i ją skatował.

Tomasz P. stał się popularnym aktorem po roli w filmie "Młode wilki". Jednak głównie znany jest z ról drugoplanowych. Między innymi zagrał w jednym z telewizyjnych seriali. Jak twierdzą sąsiedzi, popularność bardzo go zmieniła. Alkohol był zawsze obecny w domu państwa P. Matka aktora, zaczęła pić jeszcze więcej, kiedy dwa miesiące temu zmarł jej mąż. Według znajomych, aktor też nie wylewał za kołnierz.  

Tydzień temu po kolejnej awanturze sąsiedzi nie wytrzymali. Wezwali do kobiety opiekę społeczną i lekarza. Gdy zobaczyli skatowaną Teresę P., wezwali policję.

Pobita po kliku dniach zmarła w szpitalu. Nie odzyskała przytomności. Jak to możliwe, że nikt nie zwracał uwagi na to, co działo się w domu państwa P.? Na ciągłe bicie i krzyki kobiety. Najbliżsi sąsiedzi o tragedii rozmawiają niechętnie. Twierdzą, że nie wiedzieli, że Tomasz P. znęcał się nad matką. Aktor nie przyznaje się do pobicia matki. Został tymczasowo aresztowany. Grozi mu do dwunastu lat więzienia. *

* skrót materiału

Reporterzy: E. Pocztar, A. Krajewska epocztar@polsat.com.pl  (Telewizja Polsat)