Ona kłamie!

Ona kłamie!

Michał Wiśniewski i Mandaryna znów na wojennej ścieżce. Tym razem kłócą się o dzieci. Tylko w Interwencji Michał zdradza swoją wersję zdarzeń związanych z walką o Xaviera i Fabienne.

Michał Wiśniewski ma 34 lata. Jego życie opisują gazety i śledzą kamery. O taką popularność lider "Ich Troje" zabiegał przez wiele lat. Niecałe dwa tygodnie temu po raz trzeci stanął na ślubnym kobiercu. Wybranką jego serca jest wokalistka, Ania Świątczak. Już we wrześniu urodzi im się córka.

Pierwszą żoną Michała była Magda Femme, piosenkarka grupy "Ich Troje". Po raz drugi Michał ożenił się w 2002 roku z Martą Mandrykiewicz, która była wtedy tancerką w jego zespole. Ślub kościelny wzięli w 2004 roku. W bajkowej scenerii na biegunie północnym. Ich wspólne życie także miało być bajką. W 2003 roku urodził się ich syn Xavier, rok później córka Fabienne.  

W 2004 roku Marta Wiśniewska zaczęła robić solową karierę jako Mandaryna. Jak twierdzi Michał, był to początek końca bajkowego małżeństwa.

Teraz ich konflikt śledzi cała Polska. Kamery filmowały ślub i życie prywatne byłej pary. Rozwód również był wydarzeniem medialnym. Na tym się nie skończyło. Wiśniewscy publicznie dzielą się swoimi problemami i o wszystko wzajemnie się oskarżają.

Michał Wiśniewski zapowiada, że o dzieci będzie walczył wszystkimi sposobami Tymczasem czeka na orzeczenie sądu. Wtedy okaże się kiedy będzie mógł widywać 4 - letniego Xaviera i 3 - letnią Fabienne.

*skrót materiału

Reporter: Karolina Miklewska (Telewizja Polsat)