Gdzie jest Violetta Villas?

Gdzie jest Violetta Villas?

Co dzieje się z Violettą Villas? Po tym, jak artystka opuściła szpitala psychiatryczny ślad i słuch po piosenkarce zaginął. Ustaliliśmy, że pani Violetta mieszka w jednym z domów w województwie dolnośląskim. Jej sąsiedzi twierdzą, że artystka jest izolowana od świata przez swoją gosposię.

- Jesteśmy zaniepokojeni, bo pani Violetta nie odbiera żadnych telefonów. Tam się nic nie dzieje. Zastanawiamy się czy nie zgłosić tego do prokuratury, by wejść i zobaczyć, czy pani Violetta żyje - mówi Ewa Ucińska z Gminy Lewin Kłodzki.

O Violettcie Villas głośno jest już od stycznia ubiegłego roku, kiedy to trafiła do szpitala psychiatrycznego. Po jego opuszczeniu media zastanawiały się nad kondycją zdrowotną artystki. Później nastąpiła niepokojąca cisza. Ślad i słuch po piosenkarce zaginął. Głośno mówi się, że jej gosposia izoluje ją od świata zewnętrznego.  

- Kupuje alkohol i może razem smalą. Jak ona jest nabuzowana w dzień, to o czym tutaj rozmawiać, o jakim występie - mówi jeden z sąsiadów Violetty Villas.

Sąsiedzi twierdzą, że opiekunka piosenkarki, chce także zawłaszczyć cały majątek pani Violetty. Piosenkarka ma dom i ziemie warte kilkaset tysięcy.

Próbowaliśmy przekonać opiekunkę, aby umożliwiła nam rozmowę z panią Violettą. Bezskutecznie. Udało nam się porozmawiać telefoniczne z artystką:

Reporter: Czy chciałaby pani na chwilę ze mną spotkać?

Violetta Villas: Proszę pani, zaskoczyła mnie pani. To, co mi Ela (opiekunka) powtórzyła w tej chwili, to mnie aż zadziwiło.

Reporter: Po to tu jestem?

Violeta Villas: Nie proszę pani. Ja muszę się zastanowić nad tym wszystkim, bo to mi się nie podoba." *

* skrót materiału

Reporterzy : Małgorzata Frydrych, Aneta Kaziuk

mfrydrych@polsat.com.pl

(Telewizja Polsat)