Fotografia, luksus i telewizja

Fotografia, luksus i telewizja

Uwielbia fotografię i luksus. Lidia Popiel, to była modelka, która zawodowo zajmuje się robieniem zdjęć do magazynów. Jest zakochana w mężu, Bogusławie Lindzie i ekskluzywnych przedmiotach. Właśnie o nich prowadzi program "Looksus" w Polsat Cafe. Jak wygląda jej życie?

Lidia Popiel ma 51 lat. Z zawodu jest cenionym fotografem. Jest żoną aktora Bogusława Lindy, z którym ma 18-letnią córkę Aleksandrę.

- Ciężko jest wyjechać gdzieś z moim mężem, żeby go nie atakowali. Ja ich absolutnie rozumiem. Jest członkiem rodziny wielu rodzin. Fotografowanie, jako wolny strzelec, jest fajnym zajęciem. Zaczęłam fotografować gdzieś 25 lat temu, tworzenie obrazów jest czymś fascynującym - mówi Lidia Popiel.  

Od dwóch lat Lidia Popiel prowadzi w Polsat Cafe, w duecie z żoną innego znanego aktora, Edytą Pazurą, program Looksus.

- Doskonale pamiętam najbardziej ekskluzywny gadżet, bo miałam go na sobie. To była kolia brylantowa. Mam też ogromną słabość do kaszmiru. Ogólnie, lubię rzeczy, które są piękne. Kobieta luksusowa kojarzy mi się z taką kobietą, która jest obdarowywana rzeczami przez mężczyznę. Właściwie jest takim jednym z wielu przedmiotów, które on posiada - opowiada była modelka.

Lidia Popiel jest żoną i matką, pracuje jako fotograf, wykłada fotografię w Warszawskiej Szkole Filmowej, prowadzi program "Lookus", a ostatnio spełniła jedno ze swoich marzeń, otwierając własny portal internetowy.

- Chciałabym, żeby inni ludzie także spełniali swoje marzenia, mieli radość życia, wtedy i mój świat jest lepszy - podsumowuje Lidia Popiel.*


* skrót materiału

Reporter: Karolina Miklewska


kmiklewska@polsat.com.pl (Telewizja Polsat)

(Telewizja Polsat)