Wulgarny film i samobójstwo

Wulgarny film i samobójstwo

Szokujący film nastolatek. 16-letnia Paulina ze Strzegomia koło Świdnicy opowiada ze szczegółami o intymnych chwilach rzekomo spędzonych z 20-letnim Michałem. Wulgarne nagranie trafiło do Internetu, gdzie nabrało rozgłosu. 20-letni Michał odebrał sobie życie.

W sobotę odbył się pogrzeb 20-latka. Michał powiesił się tydzień temu we własnym mieszkaniu. Ciało znalazła jego siostra. Kilka dni przed tragedią w Internecie pojawił się ponad trzyminutowy film nagrany przez uczennice liceum jesienią zeszłego roku. "Bohaterem" opowieści dziewczyn był właśnie Michał.  

- Treść filmu jest bardzo wulgarna. Dziewczyna dokładnie opisuje jak wyglądała sytuacja, kiedy spotkała się z chłopakiem. Oczywiście dopingują ją koleżanki - informuje Katarzyna Czepil z policji w Świdnicy.

W filmie 16-letnia Paulina ordynarnie opowiada o swoich rzekomych przeżyciach seksualnych z chłopakiem o pseudonimie Szogun. To było przezwisko Michała. Zdaniem jego kolegów wstyd i zażenowanie mogły być motywem samobójstwa.

- To był fajny, porządny chłopak. To z powodu tego filmu. Paulina pokłóciła się z siostrą, która chodziła z Michałem, zapowiadała, że zrobi coś takiego i zrobiła. Michał skarżył się na ten film. Chodził i tłumaczył się rodzicom Pauliny, że tak nie było - mówią koledzy Michała i Pauliny.

Nie wiadomo, kto umieścił film w Internecie. Naszemu reporterowi udało się porozmawiać z rodzicami Pauliny.

- Nasza córka nie miała kontaktów seksualnych z Michałem. Nie poznajemy naszego dziecka w Internecie - mówią rodzice Pauliny.

Mieszkańcy Strzegomia są zszokowani samobójczą śmiercią dwudziestolatka i zachowaniem Pauliny. Jak ustaliliśmy, rodzice dziewczyny na kilka miesięcy w roku wyjeżdżali na kontrakt do Niemiec, zostawiając dzieci pod opieką babci i dziadka.

- W gimnazjum strasznie się zmieniła. Zaczęła używać ostrego makijażu, palić papierosy, pić alkohol, zadawać się ze starszymi kolegami - opowiada koleżanka Pauliny.

- Należy przestrzec przed taką bezmyślnością, przed wprowadzaniem na portale internetowe takich filmów. To może doprowadzić do tragedii - mówi Katarzyna Czepil z policji w Świdnicy.*

* skrót materiału

Reporter: Artur Borzęcki

aborzecki@polsat.com.pl

(Telewizja Polsat)