Czterolatek szykowany na kibola

Szok! Opiekun czteroletniego chłopca zamieścił w internecie film, na którym dziecko 'bawi się' w pseudokibica. Między innymi przeklina i uczy się zadawać ciosy przeciwnikowi. Im bardziej jest agresywny, tym większe zbiera pochwały. Eksperci twierdzą, że w ten sposób wychowuje się przyszłego socjopatę.

Oto fragment nagrania:

Opiekun: Jesteś za Widzewem (klub piłkarski z Łodzi - red.)?

Czterolatek: Kujwa, kujwa!

Oto jak opiekun czterolatka przygotowuje go do bezlitosnej dorosłości. Chłopiec uczy się jak przeklinać i jak zadawać przeciwnikowi dotkliwe ciosy. Film zamieszczony w internecie nosi tytuł „Następne pokolenie”. Czy w ten sposób wychowuje się kolejne pokolenie kiboli?

- Z całą pewnością mamy do czynienia z kimś, kto ma cechy psychopatyczne, kto robi wszystko, żeby jego syn był socjopatą. Prawdopodobnie będzie człowiekiem, który nie będzie potrafił inaczej rozładowywać napięcia emocjonalnego niż przez agresję – mówi prof. Krzysztof Wielecki, socjolog.

Film był w internecie tylko kilka godzin. Jego autor chyba przestraszył się konsekwencji i usunął go z sieci. Dotarliśmy do jednego z internautów, który doszedł do wniosku, że „twórca” tego nagrania nie może pozostać bezkarny.

- Trafiłem na to przypadkiem w internecie. Udział dziecka był dla mnie wstrząsem. Najpierw zrobiło mi się przykro, a później postanowiłem tym kogoś zainteresować. Film skopiowałem i umieściłem w serwisie YouTube. Natychmiast dostałem informację z pogróżkami, żebym go usunął. Myślę, że powinna się tym zająć policja – powiedział internauta, który nagłośnił nagranie.*

Autor: Michał Bebło

Napisz do autora reportażu:mbeblo@polsat.com.pl