Widzowie Interwencji pomogli!

W piątek pokazaliśmy historię pani Zofii Marciniak z Łodzi, która zamarza w swoim mieszkaniu, bo nie stać jej na opał. Do naszej redakcji dramatyczny apel wysłali sąsiedzi pani Zofii. Widzowie Interwencji jak zwykle nie zawiedli!!! Po emisji reportażu redakcja została zasypana prośbami o podanie kontaktu do pani Zofii, a pani Zofia paczkami z żywnością i opałem. Dziś u pani Zofii jest ciepło, a na jej twarzy zamiast łez zagościł uśmiech.

  - Od  razu napaliłam i zupełnie się ogrzałam od razu przy piecu, teraz będę mogła ściągnąć te grube rzeczy. Jestem zaskoczona, bo nie wiedziałam, że to będzie taka szybka reakcja. Nie wiedziałam, że są tacy dobrzy ludzie jeszcze i bardzo jestem im wdzięczna, bardzo dziękuję -  mówi pani Zofia.
-  Już w trakcie emisji zaczęło napływać bardzo dużo telefonów, przyjeżdżały samochody, jak w komisie samochodowym, bo jeden za drugim się zatrzymywały i po prostu tu się tworzyły już takie korki, ludzie przynosili różne rzeczy - mówi Beata Gryga, sąsiadka pani Zofii.

-  Teraz  nie boję się  mrozów, bo napalę sobie i mam ciepło. Chce  mi żyć - mówi pani Zofia.

Reporterka: Irmina Brachacz

ibrachacz@polsat.com.pl